Turn your Fortune un Novomatic bonuss no Optibet

Esiet sveicināti jaunajā 2019. gadā! Ceram, ka esi labi aizvadījis šos baltos Ziemassvētkus un lustīgi sagaidījis jaunā gada iestāšanos. Jaunais gads ir cūkas gads. Tāpēc ceram, ka tev būs daudz cūkas laimes. Tātad  – daudz negaidīti labi laimesti. Lai gan pirmssvētku laiks bija tiešām bagāts dažādām akcijām, arī tagad ir dažas jaunas akcijas. Tā, lai nevari atslābt un gribas turpināt spēlēt. Šajā reizē stāstīsim par Optibet diviem piedāvājumiem. Viens būs par jauno spēli Turn your Fortune. Jeb latviski varētu tulkot kā pagriez savu veiksmi. Otra akcija ir par sešām jaunajām Novomatic spēlēm. Abas akcijas piedāvā saņemt bonusu – papildus naudu.

Turn your Fortune jaunā spēle un bonuss

Optibet online kazino piedāvājumā ienākusi jauna spēle ar nosaukumu Turn your Fortune. Spēli radījis NetEnt spēļu izstrādātājs. To raksturo unikāla mistisko laimestu palielināšanas ierīce, kas pieejama tikai šajā spēlē. Tās ienākšana Optibet tiek svinēta ar 200 eur bonusu. Turklāt tā iegūšanai nav nepieciešama papildu iemaksa. Tev vienkārši ir jāspēlē šī jaunā spēle. Kad būsi apgrozījis 200 eur, tā saņemsi 5 eur papildus naudu. To vari atkārtot 40 reizes un tad arī kopā tiksi pie 200 eur. Saņemto papildus naudu savā Optibet kontā saņemsi nekavējoties. Akcija ir spēkā līdz 12. janvāra pusnaktij.

Jaunās Novomatic spēles un bonuss tajās

Arī Novomatic nesnauž un rada arvien jaunas spēles! Mums ir liels prieks, ka jaunais gads ir sācies ar tik daudz jaunām spēlēm. Šajā reizē Novomatic piedāvājumā sešas jaunas un interesantas spēles. Lai nosvinētu šo notikumu, Optibet piedāvā 6000 eur bonusu. Tev ir divas iespējas, kā pie tā tikt. Pirmā ir vienkārši spēlēt jaunās spēles un saņemt 1 % naudas atmaksu. Otrā ir paredzēta, ja esi apņēmīgs un gribi tikt pie vairāk naudas. Tādā gadījumā būs jāizmanto bonusa kodi. Jebkurā no spēlēm tev jāveic vismaz 20 eur naudas iemaksu, izmantojot bonusa kodu – atkarībā, kuru spēli spēlēsi. Pēc tam varēsi tikt pie naudas atmaksas 3 % apmērā. Arī šeit svarīgi atcerēties, ka spēles dienās jāapgroza vismaz 100 eur. Jāatceras arī tas, ka bonusa kodi derīgi dienās, kad veikta iemaksa. Protams, vari veikt atkārtotu iemaksu ar bonusa kodu. Šī akcija spēkā līdz 11. janvārim.

Lai veicās un tiekamies jau drīzumā!