Pragmatic Play nodrošina jaunu “novatorisku slotu” no partnera Reel Kingdom

Pragmatic Play ir laidis klajā vēl vienu Reel Kingdom hitu – Dragon Hot Hold un Spin, uzlabojot strauji augošo slotu portfeli ar veiksmīgās partnerības gada ceturto nosaukumu.

Šoreiz talantīgais izstrādātājs ir apvienojis Āzijas tēmu ar Hold & Win funkcijām, kas nodrošina ļoti izklaidējošu spēles pieredzi un atlīdzību par līdz pat 5000x lielāku likmi.

Pragmatic Play

Pragmatic Play

Spēles dinamika:

Augstas svārstības 5 ruļļu, 3 rindu video slots aizved spēlētājus uz Tālajiem Austrumiem, kur 5 izmaksu līnijas režģis ir piepildīts ar JA karaliešiem, kā arī krāsainām ķīniešu laternām, slēgtiem lotosa ziediem, karaliskām vardēm un zelta sīrupiem, kas maksā 40 – 1000x likme, ja jūs nolemjat piecus vienreizējus. Wilds, kas aizstāj visus maksas simbolus, var parādīties, kad pūķis lido pāri ruļļiem vai kad petardes, kas atrodas virs spēles režģa, dodas ceļā. Jebkurā gadījumā aizstājējus var pievienot nejaušās pozīcijās.

Saskaņā ar spēles nosaukumu šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta Hold and Spin funkcijai, kuras aktivizēšanai tiek izmantoti nejauši novērtēti dimanta, zelta un sudraba monētu simboli, kad vienā griezienā uz spolēm nolaižas pieci vai vairāk. Kad funkcija ir aktivizēta, monētu simboli tiek bloķēti, kamēr visi pārējie simboli atstāj ruļļus. Spēlētājiem tiek piešķirti četri griezieni, lai mēģinātu ievietot papildu monētu simbolus tukšajās vietās.

Katru reizi, kad nolaižas jauna monēta, tā nofiksējas savā vietā un apaļa tiek atiestatīta ar četrām sirdīm, no kurām katra kalpo kā respin. Apaļš beidzas, kad ir aizpildītas visas tukšās vietas vai ir izsmeltas visas četras atelpas. Tajā laikā visas monētu vērtības tiek summētas un piešķirtas.

Ja monētas simboli līdz funkcijas beigām aizpilda visas pozīcijas, tiek aktivizēts Big Money Wheel bonuss. Bonusa kārta piedāvā nejaušas atlīdzības, kas balstās uz monētu vērtībām, kas nokritušās uz riteņa. Balvas aktivizēs jaunus griezienus, kamēr tukšās vērtības beigs funkciju, pirms tiek pasniegtas uzkrātās balvas.

Inovatīvs risinājums:

Uzņēmuma presē, uzņēmuma “Pragmatic” galvenais biznesa attīstības direktors Josi Barzely uzslavēja jauno laidienu kā “novatorisku slotu, kas piešķir jaunu griezienu Āzijas tematikas simboliem, kas izmantoti žanram kopīgos nosaukumos”.

Viņš teica, ka nosaukums “rada pieredzi, kas spēlētājam ir gan vizuāli saistoša, gan stimulējoša, vienlaikus piedāvājot milzīgu uzvaras potenciālu, izmantojot aizraujošo Hold and Spin mehāniķi.”

Dragon Hot Hold and Spin papildina Pragmatic Play plašo spēļu automātu piedāvājumu, pievienojot nesenos hitus Panda’s Fortune 2, turpinājumu greznajam titulam, kas tika atbrīvots 2017. gadā, un Buffalo King Megaways, kas ir ļoti veiksmīgi 2019. gada klasiskā tiešsaistes slota Buffalo atjauninātā versija. Karalis, bet ar Megaways sitienu. Jaunā spēle pievienojas arī vairāku produktu satura nodrošinātāja vairāk nekā 200 HTML5 nosaukumiem, kas ir iekļauti tā godalgoto spēļu portfelī.

Nākamais:

Meklējiet nākamo jauno hitu Lucky Lightning, kas nomest 17. jūnijā. Grieķijas tematikas lielās svārstības slots, kas ir piegādātāja Wild Streak Gaming partnerības produkts, ir aprīkots ar funkcijām un maksimāli 10000x laimestu.